co vravide na Solarisy?? uz sa jeden pokazil... a v KE uz druhemu vyhorel motor... a este co bude?? V Ba kupili to najhorsie co mohli... V ZA a v BB kupili nove karosy, nasi nemohli?:(
Na medzimestskych a primestskych linkach som okrem Slovenska nevidel behat klbaky moc.
No... tusim vo Francuzsku som videl, ale tak...
Spocitaj si 1+1, a vyjde ti, ze tie vozy tam budu musiet premavat kazdych 5, nanajvys 6 minut, 7.5 uz je neakceptovatelny interval, kedze by sa oproti dnesku este zhorsila hodinova kapacita...
AAA
Re #64248 eripmav: Keď už tak 39.
Re #64250 milannco: No tá 33 by sa tak preplňovala, že by to museli posilniť. Inak pripomína linky ako v KE odvšadiaľ cez všetko všade raz za hodinu.