Reply on: Sommelier #64233:
REF Etapizacia:
Mal som na mysli etapizaciu (graficku prilohu) k NS,
ktory je popisany v upravenom navrhu UP, ktory je pred schvalenim.
Nemal som na mysli nejake stare plany.
V narhu UP z roku 2000, tato etapizacia je prilozena,
v upravenom navrhu som ju nenasiel.
Pozri:
trasovanie NS v rokoch:
2010
http://www.bratislava.sk/soubory/700000/1035860_MHD-2010.gif
2020
http://www.bratislava.sk/soubory/700000/1035863_MHD-2020.gif
2025
http://www.bratislava.sk/soubory/700000/1035865_MHD-2025.gif
2030
http://www.bratislava.sk/soubory/700000/1035868_MHD-2030.gif
Popis celeho nosneho sytemu mas tu
(je to od strany 177 po str 182), v konecnej faze
to elektricka asi nebude, bude to o level vyssi sytem,
nieco na sposob Tram-Tain, zavisi od dopravnej technologie
(a hlavne od penazi):
http://www.bratislava.sk/MsZ/Aktualne/MsZ-06-07-06/Bod_05/5-Textova_castUPN/Cast%20B_0306/Bstr1_191.doc
Na medzimestskych a primestskych linkach som okrem Slovenska nevidel behat klbaky moc.
Peon
Myslím, že je to dosť nebezpečné, bo keby si to niekto nevšimol, tak stúpi na motor či čo to tam je alebo v horšom prípade mu noha zapadne tak medzi, a pod tým je už len cesta...
Chcel som to ísť nahlasiť vodičovi, ale potom mi napadlo, že to asi on otvoril, aby sa motor v tej horúčave chladil... No myslím, že nejaké upozornenie tam nejakým spôsobom mohol dať alebo neotvárať zadné dvere...