Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
#4233 na to že už ma svoj vek aj kilometre dnes veľmi príjemná jazda, bus pekný čistý prečálúnený a hlavne veľmi prijemne jazdné vlastnosti. Stále raketa. Škoda len jedného grafitu

Niektoré staršie sorky ešte stále velmi pekne držia
Reply on: Eric Cartman #258866:
Pozri platy.
Reply on: andy27 #258864:
Splietol si si krajinu. Tu kastový systém nemáme.
Reply on: BA2301 #258863:
To znamená, že metro vo Valencii má na 1000 mm vozy šírky >2,5 m. A funguje. Prímestské vlaky sa potom v centre zlievajú do liniek metra. Prevádzkovo je tento systém oddelený od električiek, ale koľajovo sú niekde oba systémy prepojené. Názov stanice si už nepamätám, ale mám to na fotke. Tuším konečná metra 5 a e-8.
Reply on: S499.1023 #258852:
FYI: Vodiči električiek sú najnižšia kasta v DPB.
Reply on: Mhr1 #258854:
Vo Valencii premávajú električky týchto typov:
Stadler Tramlink: šírka 2.4m
Bombardier Flexity Outlook: šírka 2.4m
Alstom: šírka 2.3m

Súčasťou Metrovalencia sa stali aj bývalé podzemné a prímestské úzkokoľajky FGV so súpravami Vossloh šírky 2.55m. Je to samostatný systém oddelený od električkových tratí.
Reply on: B K #258861:
Dakujem.
Reply on: andrejandrej #258860:
V zmluve o službách vo verejnom záujme v mestskej doprave.
Existuje niekde informacia o dlzke tras jednotlivych liniek DPB?
Reply on: ribbit #258858:
Neviem o tom, že by v dohľadnej dobe mala v Prahe jazdiť linka 27. Toto číslo sa niekedy používalo na odlíšenie krátkej e-17 do Modřan od dlhej do Libuše, a to vtedy, ak sa líšila od kmeňovej linky aj na opačnom konci. Naposledy keď sa jazdilo aspoň na kúsku Libeňského mostu a končilo sa na úvrati.
Nevie mi niekto povedat kadial ma jazdit linka 27 v prahe??
Tak jsem nevěděl že se električky používají k distribuci drog přímo pod kamerou.Čím dál horší cestování.
Reply on: Pajo #258845:
Budeme mať Reality show v priamom prenose s názvom Revízori live 😂 😂
Reply on: S499.1023 #258853:
3 príspevky a 3 osobné útoky na pisateľov do fóra. To je evidentne jediné, čoho si schopný. Pomaly čo príspevok, to útok na pisateľa. Potrebuješ len kopať do ľudí, aby si sa cítil lepšie?
Reply on: Eric Cartman #258840:
Valencia s električkami, metrom i prímestskými vlakmi na rozchode 1000 mm má snáď vozidlá do 2,4 m?
Reply on: bobitwo #258841:
Gúgliť vieš pekne ale len dokazuješ, že ty sám nevieš nič. Nyšt!
Reply on: andy27 #258832:
Električkár, jazdiaci vo voľnom čase na bicykli, ti prebral frajerku?
Reply on: Valec #258830:
A fakt nevedeli, že v Plzni je Škodovka? A zastávky Škoda III. brána a Škoda VIII. brána sa volajú po VW-Škode?
Politika nemá byť v Off-Topic Fórum? 🤔 🤔
Reply on: mku81 #258848:
Konšpirácia o spojení Valla s Rážom , Winkler a podobne s tým nemá nič spoločné.

Tie rozhodnutia sa urobili dávno pred Vallom, on prispel skôr neschopnosťou pripraviť nový územný plán a akýkoľvek väčší dopravný projekt, okrem zbabranej Petržalky.

Osobne pochybujem, že ktorýkoľvek z kandidátov dokáže hromadnú dopravu v BA principiálne zlepšiť alebo aspoň pripraviť strategický materiál na jej riešenie, ktorý by stál na realistických základoch a dal by sa v budúcnosti zrealizovať.

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.