Reply on: Sommelier #62151:
Uvítal by som diskusiu okolo elektročkových vozidiel na plánovanú trať do Petržalky. Je viacero rôznych koncpepcíí, 100% NP vozidel, čiastočne NP vozidiel. Príklady a podnety, odôvodnenia prečo/prečo nie 100 % NP a pod.
SZKV
Prostě platí to co ve všech oblastech dopravy, je třeba nakupovat tak, aby to dnes bylo na úrovni doby, aby to mohlo bez následků "zastarávat".