Mam predpokladany vzhlad Solarisov. Kto ho chce, nech napise na 5mitura@gamca.sk .
Poznamka: je to len upravena fotka. Nie exkluzivne fotografie Solarisov, ktore prave vysli z lakovne.
Poznamka: je to len upravena fotka. Nie exkluzivne fotografie Solarisov, ktore prave vysli z lakovne.
Kontakt na RTO je s706rto@post.sk.
Peon
A máte aj nejakú skúsenosť, že sa vám (napr. aj úspešne) pokúsili nastúpiť do služobáku bežní cestujúci? Ak už aj nastúpili, nebol problém ich "vyhodiť"?
A čo ukazujú vnútorné transparenty služobáku? Alebo sú vypnuté?