Reply on: Sommelier #61222:
To D-cko aj s trasou bolo oi. v dnesnych Lidovych novinach.
Ale souhlasím, že oproti jiným oblastem MHD je městská železnice zanedbána. Ale berte to pouze jako příspěvek neználka, který vychází z osobní zkušenosti
Hezky večer
Sommelier
A ako to bolo so stavebnym ruchom na wilsonaku ? Neprepajali ho priamo s holesovicami, ci sa mi len nieco zdalo ?
http://www.praha-mesto.cz/uzplan/ostatni_studie/SS_PRAK-Metro%5Csrovnavaci_studie%5Co7.gif
toto som našiel, ale ty asi o inom kávu miešaš, táto je najaká zrovnávacia.
Dávno som našiel nejaký výhlad až po trasu E,F,G,H do roku 2130 ? Už ale neviem kde... Máš nejakú stránku plánovanej trasy ?