Reply on: Sommelier #61188:
Ten trolejbus do Samorina ti aj tak nic nepomoze, ak potom dalej v BA neurobis vyhradeny pruh pre trolejbus. A ked ho urobis, tak zas nema zmysel tahat trolejbus do Samorina, lebo aj modre busy pojdu rychlo po tom BUS pruhu.Re #61207 Sommelier: Kakoj eto gibrid? Co to ma byt, elektricka, vlakotramvaj, vlak? Aky to ma mat podla teba rozchod, napajanie, atd.?
Peon
A je tam vôbec niečo súvisiace s Váhostavom (napr. budova)? Existuje tá firma vôbec? Skôr by sa to podľa mňa mohlo volať "Autobazár Darex" (ak by si to ten zaplatil) alebo Mea Culpa (útulok pre bezdomovcov)...