1. aka vyhybka na Racku???
2. tbc=TeBeCe=TBC=TEBECE=tebece
3. jeeeezismaaarha, tu je prispevkov!
2. tbc=TeBeCe=TBC=TEBECE=tebece

3. jeeeezismaaarha, tu je prispevkov!

.
A co stratime? Peniaze a peknu drahu.

Andrej (Anndy008)
A myslim si, ze metro sa da aj lepsie postavit ako je to prazske - napr. take viedenske
Stale si myslim, ze najvacsia vyhoda metra je to, ze ide pod zemou (aj ked to ma zopar nevyhod).