Neviem, či je to novinka, ale nič také som zatiaľ nečítal. Na petržalských autobusoch sa pri predných dverách objavili nálepky BKIS s textom Public transport for free with Bratislava City Care a obrázkom týchto kariet (1, 2 a 3-dňové). Konečne, že takéto karty zaviedli aj v BA.
frenky
PS: Nic proti Rakusanom a ani proti Madarom... To len, ak by sa tu nahodou niekto chystal urazit a pisat mi skarede maily o sovinizme. ?