Chcel by som sa spytat kto by sa ku mne a dvom chalanom odtialto pridal do party na chytanie writerov...Ak mate zaujem /nas vek priemerne 14rokov/ napiste mi na mail tomassamko@pobox.sk ...Dakujem /pardon za OT/
Ad #60692 pardon za velke medzery...
Ad #60692 pardon za velke medzery...

K2S7111
Re #60650 M5O: JA som sa bol zviest v obidva dni a na oboch vozidlach som mal funkciu..
Re #60689 BMEŽ: To len jeden vodic nemal ,bol tam neplanovane...
All :Uz viem ake ste to mali ked som forum floodoval hovadinami ja...Kua sak to sa neda citat...Nezmyselna debata...