Reply on: Spectre #60681:
A teraz si predstav, že potrebuješ odbočiť doľava, lenže v protismere, je zápcha. Ak sa postavím ešte pred prejazd ma na 100% medzi seba nepustia. To chceš povedať, že tam mám stáť a čakať až kým nepominie zápcha?
:-B

Sommelier
Nemusíte ihneď všetci súhlasiť, ale cesta tou istou električkou (T3 a spol.) na 1000 mm Bratislavskom rozchode je menej pohodlné. Čo je pravdepodobne dané konštrukciou, kde primárny bol 1435 mm rozchod.
1000 mm T3 električka chodí viac zo strany na stranu a celková stabilita je nižšia. Na druhú starnu sa mi zdá pohodlnejšie prechádzanie výhybkami a zákrutami.