nechapem, preco na 201 nechodia 15Tr-ky, ked ich mame 34 a vzdy ked idem okolo Hrobonky, su tam odparkovane aspon 3...
mozno niekedy tam bolo 42, ale to mohli zmenit davno
. Ale zase oproti sucasnemu stavu velke, uprimne povedane, kazda zmena je v porovnani so sucasnostou velka
Mozno ked budem v robote
Pozi
Zhodneme sa aspon na tvrdeni, ze nosny system musi byt mimourovnovy?
a) ak ano - mozme diskutovat dalej
b) ak nie - tak to nema cenu a koncim, lebo si tu seci myslite ze staci ludom zapchat hubu niecim, co nie je riesenie, iba jeho odklad