Reply on: Ike #60533:
Nefungoval lepšie. Možno sa ti subjektívne zdá že fungoval lepšie. Systém "odvšadial všade" je pre Bratislavu nevhodný a nekoncepčný. Vždy je lepší prestupný systém s nosnými a doplnkovými linkami. Musím však uznať že stále máme absenciu prestupných terminálov, charakteristických pre takýto systém.
NN
na podstate hybanie s cislami beztak nic nemeni - zilinsky dopravny podnik je ziskovy a kupuje novu techniku, kdezto DPB je za extremnych dotacii extremne stratovy a cestujuci sa vozia v starych srotoch