No, dobru, uz bolo dost i-netovania
- nejako nerozumiem - trolejbus sa tam snad zmesti skor ako elina ne? (sice neviem vobec na co ale aj tak :D)
Ale ked zvazis to, ze tam podla planu bude trolejbus, tak aj elektricka je lepsia. Ona sa tam niekde zmesti
- ci skor
)
- zase by museli chodit inakade ...
. By mi stacilo metro
.
.
.
Ten smrad sa niekedy neda vydrzat
Pamatas si na to, ako predvlani nejaky opilec narazil s autom na Novom moste do koca aj s konom?
To by sa asi stavalo castejsie
od psov - uzvnam, ze nie su konske, ale su o to neprijemnejsie, ze ich nevidis.
Carlton je na okraji centra
Co j horsie (vid clanok) ze BA chce robit viac parkovacich boxov na uliciach...
popripade Viedenske koce s konikmi + obcas nejake to hovno na kamennej podlahe, ale to patri k mestu ;-)OKI, ja idem tiez spat...
a zvysok bus, tbus pomalo
. To by sa dalo - pripadne by niekam mimo trate rychlo viedla pomalo elina
Lenze ja mam skor dojem, ze my si do centra auta tahame - vid nove podzemne garaze Alexia a Carlton, nehovoriac este o buducej garazi pod Nam. SNP
d3k0