Asi som este s nikym takto nesuhlasil... Presne tak je to!


)...
)
Vstky ostatne ano, len tu jednu MUSIS nechat
Zajtra budu asi asfaltovat...uz to je zastrkovane...
tbc
no, ale keby sa este postavila nejaka doplnkova trolejbusova trat v KV, tak by sa dalo uvazovat ze by boli napr. iba 2 zastavky v KV (Karlova Ves-zastavka a Karlova Ves-hlavna stanica