Reply on: si #58261:
Vyriesene
Podľa mňa tak maximálne 10% z celku.

usek W - BA petrzalka je uz pripraveny na 160kmh a pocita sa s dojazdom ICE az do filialky. do petrzalky by to nemalo ten spravny efekt 
na konci môjho príspevku.
hoppusmark
Už som niekde čítal o tom, že tá trať je na 160 km/h ale v reále si to tam neviem predstaviť.