na 160km/h je len Kittsee-Parndorf (nic tam touto rychlostou nejazdi), Hegyeshalom-Parndorf-Wien je na 140km/h (su tam nejake useky na 160km/h, ale tiez tam nic touto rychlostou nejazdi).

usek W - BA petrzalka je uz pripraveny na 160kmh a pocita sa s dojazdom ICE az do filialky. do petrzalky by to nemalo ten spravny efekt 
na konci môjho príspevku.
SZKV
20 minut sice není nic moc, ale v současné situaci železnic na Slovensku by i to byl výrazný pokrok. A že není petržalská tramvaj koordinovaná s železnicí by taky nemuselo moc vadit- každá dopravní cesta vede jinam a obsluhuje jiné přepravní vztahy.