Reply on: slovanista21 #58220:
Na streche rovno nad výklenkom na číslo linky. Na tej prvej fotke.

usek W - BA petrzalka je uz pripraveny na 160kmh a pocita sa s dojazdom ICE az do filialky. do petrzalky by to nemalo ten spravny efekt 
na konci môjho príspevku.

Andy