Načo by nám bolo zatrolejovať obratisko na Molecovej keď môžeme nezatrolejovať. A vyriešme to tak že trať na DD bude len jednostopá, alebo nie, nech je virtuálna ušetríme ešte viac. ?
Na DD stačí primontovať zberače TAM BUSom, spraviť tam nejaké drôty a povedať že to sú duobusy
SZKV
Pokud jde o Esslingen, tak mám trochu starší informace- z dob, kdy se vážně uvažovalo, že jednu ze dvou linek (tu meziměstskou) převedou na autobusy, protože ta sousední obec (jméno mi teď vypadlo, sorry) odmítala dráty a provozovat duobusy už dopravce nebavilo...