Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: 810zssk #257290:
pokiaľ ide o ZŤP diabetikov, pre tých vyhovuje úplne dokonale
Reply on: BA2301 #257289:
Ako by si ju chcel uspôsobovať? ZŤP môžu mať milión rôznych diagnóz kvôli ktorým sú ZŤP.
Reply on: Dashenka #257287:
Je sedačková lanovka uspôsobená na prepravu ZŤP?
Reply on: Dashenka #257287:
Toto treba adresovať prevádzkovateľovi lanovky, ktorým táto stránka nie je.
Dobrý deň, lístok na lanovku na Kamzík nezohľadňuje zlacnené cestovné pre ZŤP. Prosím o prehodnotenie na uplatnenie zľavy v budúcnosti. Ďakujem.
Reply on: Solider #257284:
(odstránené-duplicita)
https://www.zssk.sk/aktuality/docasne-obmedzenie-osobnych-vlakov-na-trati-bratislava-galanta-regionalne-expresy-pocas-vyluky-mimoriadne-zastavia-v-bernolakove-senci-a-sladkovicove/
Chýba mi tam info o uznávaní SMS lístkov v náhradných REX-och(neprotestoval by som, keby sa už natrvalo uznávali vo všetkých slovenských REX-och) a myslím, že mimoriadne zastavovanie by si zaslúžila aj Ivanka.
Reply on: 810zssk #257282:
Rozdiel medzi lístkom Wien ticket bez MHD a s príplatkom na MHD bol myslím okolo štyroch eur, a toľko vtedy jednodňový lístok WL nestál – myslím už vtedy stál cez 5 eur. Kým cestujúci vtedy zaplatili 18 eur za spiatočný lístok aj s MHD v prvý deň platnosti cestovného dokladu, dnes zaplatia približne 28 eur (18 + 10). Pretože Viedeň vyradila pred dvomi rokmi z ponuky lacnejšie jednodňové lístky a ponechala v platnosti len drahšie 24 hodinové.
Reply on: Solider #257281:
Našťastie Bratislava zarobiť nepotrebuje a preto je MHD v cene Bratislava Ticketu a DPB za to dostane závratných 80 euro centov.
Reply on: Solider #257281:
Doplatok v pokladni ZSSK ku koncu existencie tých lístkov stál úplne rovnako ako celodenný lístok v ÖBB / WL aplikácií. Na zrušení kombinovaných lístkov teda cestujúci nijak neprerobil.
Reply on: Trammat #257280:
Aby viac zarobili na celodenných lístkoch, ktoré stoja už desať eur.
Reply on: 810zssk #257277:
Prečo vlastne prišlo k zrušeniu týchto lístkov?
Reply on: Adammsvk #257276:
Mám dojem, že ÖBB predáva kombinované lístky na svojom internetovom portáli. Aspoň to tak bolo, keď som naposledy cestoval vlakom do Viedne.
Reply on: Viko #257275:
keď si rozklikneš ten link, tak je tam zoznam všetkých prevádzok českých MHD a následne v každej prevádzke všetky linkové cestovné poriadky. Takú stránku som sa pýtal, či u nás existuje.
Len tá česká má nevýhodu, že linkové cp majú zastávky v licenčnej? podobe, tzn. zoznam všetkých zastávok obsluhovaných danou linkou od jednej konečnej po druhú bez rozlíšenia zachádzok v zozname a bez vypustenia zastávok, ktoré sa dajú obslúžiť iba v opačnom smere. Okrem toho tam nie sú vyčlenené víkendové spoje do samostatnej podtabuľky a zjavne nepoznajú verziu "spoj ide denne"- aj keď má spoj navlas rovnakú trasu aj odchody 365 dní v roku, v záhlaví má značku X6+
Reply on: Adammsvk #257276:
Nie. Kombinované lístky sa nikdy cez web zakúpiť nedali, a navyše dnes už vôbec neexistujú (ani na pokladni).
Zdravim, tento listok kupeny cez eshop ZSSK (toto je realne uvedene na listku) plati vo Viedni aj na MHD, konkretne metro? Podla mna nie, ale kedze historicky sa predavali listky aj s MHD, nachadzam na nete rozne protichodne informacie. Dakujem.

EUROPA REGIONAL WIEN TICKET VIA MARCHEGG/GAENSERNDORF/KITTSEE
DO/ZO VSETKYCH STANIC / NACH/VON ALLEN BAHNHOEFEN IN WIEN
NEPLATI VO VLAKOCH RJX INCL. 1 BICYKEL/RAD
Reply on: samkoh #257273:
Ak sa pýtaš na portal.cp.sk, tak tam nie je podstránka MHD.
Reply on: Ma178rek #257272:
Ak odkláňať tak smerom Medená-Kúpeľná. NLŠ je námestie, už dosť, že si z neho ministri robia parkovisko nerobme z toho ešte aj veľkú križovatku.

Ale v prvom rade by som sa zameral na zníženie počtu vozidiel na Mostovej, áno sú tam súkromné garáže a s tým tažko pohneme ale počet taxíkov, blaváčikov a iných vodičov na blikačkách čo si tam postávajú medzi SND/Redutou by sa mal prísnejšie kontrolovať.
Reply on: 810zssk #257269:
Existuje verzia tejto stránky: http://www.portal.idos.cz/IDS/List.aspx?type=m
pre Slovensko?
Ono je to dobre schované, pri googlení linkového cp príslušnej mhd sa to väčšinou nezobrazí a ohľadom cp tam odkazuje len pár webov českých prevádzok MHD, ale je to spoľahlivé pre celé Česko. Na druhej strane, väčšina ľudí linkový CP nepotrebuje, ak je dobre stavaný vyhľadávač spojení.
A keby som mal porovnať linkové CP tých českých MHD prevádzok, ktoré ich zverejňujú na svojom webe, tak zatiaľ od A po Plzeň sa mi najviac páčila Ostrava.
Možno by stálo na zváženie odkláňať IAD po teraz nevyužívanej koľají na NLŠ aby sa nezdržiavali toľko električky
Ak totižto L1 a L4 idú v tesnom závese za sebou znamená to zdržanie...

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.