Trošku nechápem tomu inštalovaniu priehľadných okien do kabín v druhom vozni električiek. To vážne šofér uvidí, čo sa deje v druhom vozni? A tak či onak zadné sklo 1. vozňa a čelné sklo 2. vozňa bývajú riadne špinavé, to už nehovorím o obľúbenom mieste na státie na zadnej plošinke. Takže vodič toho asi veľa neuvidí. Alebo som to zle pochopil? ?
slovanista21
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Vozovna Jurajov dvor zacala do kabin zadnych voznov elektrickovych
suprav instalovat priehladne okna. Toto riesenie by malo umoznit lepsi
vyhlad vodicovi aj do zadneho vozna, cim by sa mala zmiernit cinnost
writerov.
-Riesenim som ja... ? ? ?