Reply on: HB real #56206:
Nezabúdaj však, že tieto trate boli postavené už dávno a majú určitú históriu. A porovnávaš neporovnateľné. Lebo pre budovanie železničnej siete je najdôležitejšia preprava tovarov.
) a elektricky ho aj tak ignoruju ? je to zbytocne...


HB real
Teraz ti nerozumiem.Metro je zbytocne s predpokladanym intervalom minimalne 10 minut.A to mi chces nahovorit,ze napr vlak iduci napr.z hlavnej do trnavky bude chodit kazdych 5min alebo z filialky do bronxu ze by chodil kazde 3min?Mmm?