A este k metrofilstvu
Metro je pre BA zbytocne. S predpokladanym intervalom minimalne 10 minut (pri tej kapacite 1250 PAX/vlak).
Metro je zbytocne drahe. Vyhodene peniaze nikam.
Druha vec je, ze na to peniaze nebudu.
Prevadzka metra by bola nenormalne dotovana.
Vidim to v nakopnuti zeleznicnych stanic - trochu racionalizacie do rozvoja. Trochu sa pohrat s myslienkou vyuzitia existujucich a vytvorenia roznych odbociek a prepojeni.
Potencionalne ruzinov, cely ako je, Lamac, DNV, Vrakuna, Biskupice, Nove Mesto, Trnavka. Petrzalka jednoznacne potrebuje nove prepojenie cez Dunaj, videl by som to viac zapadnou stranou.
Dalej racionalizacia autobusovej dopravy a jej pozvolne presuvanie na kolaje na periferiach mesta - Raca, Piesky, Biskupice a Devinska.
Metro je pre BA zbytocne. S predpokladanym intervalom minimalne 10 minut (pri tej kapacite 1250 PAX/vlak).
Metro je zbytocne drahe. Vyhodene peniaze nikam.
Druha vec je, ze na to peniaze nebudu.
Prevadzka metra by bola nenormalne dotovana.
Vidim to v nakopnuti zeleznicnych stanic - trochu racionalizacie do rozvoja. Trochu sa pohrat s myslienkou vyuzitia existujucich a vytvorenia roznych odbociek a prepojeni.
Potencionalne ruzinov, cely ako je, Lamac, DNV, Vrakuna, Biskupice, Nove Mesto, Trnavka. Petrzalka jednoznacne potrebuje nove prepojenie cez Dunaj, videl by som to viac zapadnou stranou.
Dalej racionalizacia autobusovej dopravy a jej pozvolne presuvanie na kolaje na periferiach mesta - Raca, Piesky, Biskupice a Devinska.
Sommelier
elektrickovy koridor na Dolne Hony (asi sa nikdy nezrealizuje), metro koridor Petrzalka,
Einsteinova,
Kosicka,
trolejbusy na Dlhe Diely
tak by sa momentalne asi nedialo nic.
Co odznelo zo strany magistratu ako dlhodoby plan rozvoja za poslednych 15 rokov ? Velke a smradlave.
A nieco podobne, ako vyhlad dopravy v urcitych potencionalnych lokalitach rozvoja (myslim, ze ich je na zaklade tych istych 40 rocnych planov 9) - take sa nic neudialo.