Reply on: HB real #56206:
Nezabúdaj však, že tieto trate boli postavené už dávno a majú určitú históriu. A porovnávaš neporovnateľné. Lebo pre budovanie železničnej siete je najdôležitejšia preprava tovarov.
) a elektricky ho aj tak ignoruju ? je to zbytocne...


HB real
Myslis,ze to bude dobre ked elina bude jazdit po segregovanej aj nesegregovanej trati zaroven?Co to vyriesi?Casovo bude presna ako dnes ved ked budu zapchy v centre tak pride neskor aj na segregovanu radialu takze casovo bude presna ako bus v Mongolsku.Ked chceme dosiahnut rychlost a presnost tak potrebujeme aby mala segregaciu po urcity ciel v meste napr. kamenne namestie alebo hl.stanica zaroven tam by mala aj konecnu.Potom by to sedelo aj po stanke casovej aj rychlostnej.Jednosmerna prevadzky to je blbost.