Vedeli ste, že ik 283 sa robil aj v trolejbusovej verzii? ? ? ?
Foto z Budapešti:
http://www.mestskadoprava.net/galeria/picture.php?cat=698&image_id=5831
Prípadne ak by mi niekto vedel povedať, či aj ik 280 existoval aj vo verzí trolejbus? Hoci, predpokladám že asi áno, lebo za socíku boli také snahy, aby troly a busy mali rovnaké kastle. Lebo viem, že aj u nás sa takto špekulovalo, ale bezvýsledne.
Foto z Budapešti:
http://www.mestskadoprava.net/galeria/picture.php?cat=698&image_id=5831
Prípadne ak by mi niekto vedel povedať, či aj ik 280 existoval aj vo verzí trolejbus? Hoci, predpokladám že asi áno, lebo za socíku boli také snahy, aby troly a busy mali rovnaké kastle. Lebo viem, že aj u nás sa takto špekulovalo, ale bezvýsledne.
?

aquila
ale aj tak skor dokazem verit tomu, ze bude postaveny tunel pod dunajom 2x (zvlastne pre VRT a zvlast pre metro), ako ze sa bude pokracovat zo safka dalej ...
teda ak by si cakal na metro, tak by si ICE nevidel (TGV neuvidia tak skoro ani vo viedni
osobne to vidim, ale nakoniec tak, ze mesto si postavi elektricku po safko, kde ju zakonzervuje.
ZSR postavi eurokoridor a tym to hasne .. zase sa bude v bratislave len lepit ..