Reply on: m@rtin #55041:
Prototypy 0030 a 0032 jsou už hotovy v PRASu, kde obdržely výzbroj TV3 z pražské ex-9032. Do BA by měly dorazit v lednu 2006 a obdržet evidenční čísla 7957/58.Co se týče Schadetramwaye pro Cagliari, na jedné straně o tom dost pochybuji, protože rozchod v Cagliari není metrový ale nějaký nemocný (950?). Na druhé straně ale musím brát do úvahy, že Schadefabrika už od vyrobení první Astry vyhrožuje tím, že postaví metroffku a dá ji do BA na zkoušení. Tak uvidíme.
galiyosha
Re #55000 d3k0: Myslel som, že je dostatočne vidieť, že to nemyslím vážne. Nuž, čo... ? Inak som PROTI možnosti editovať či mazať príspevky. Ešte možno povedzme editácia pár minút po pridaní, prípadne kým na príspevok nebola pridaná žiadna odpoveď. Ale to by len robilo zbytočný chaos...
S tou duálnou thread/flat štruktúrou... Myslíš niečo, ako sú napríklad "konverzácie" na cd.cz? No, držím palce. Implementovať to tak, aby to bolo plnohodnotne použiteľné v oboch režimoch, bude asi fuška. Obzvlásť, ak sa bude dať diskutovať prakticky ku každému objektu na stránke...
Re #55015 KLF: Nemyslím, že to je celkom pravda. Častokrát sa vo vláknach, ktoré by Ťa len podľa témy nezaujali, môžu diať veľmi zaujímavé diskusie, o ktoré by striktne vláknovej štuktúre jednoducho prijdeš.