Reply on: 5510 #54779:
Moze byt, ale neviem, ci jazdi. Ma novu SPZ. Ale je to adept na historicak a malo by sa to realizovat. Ale ako hovorim, ked vedenia nemaju zaujem o historicke vozidla, nech si ich rozpaluju. A ked naozaj nebude ani jedna B731, tak nejaku od Presova odkupime
E499.3056
A nemysli, ze sa len uprednostnuju elektricky. Pocul som, ze 317 (alebo 7509) su teraz ako skelet. Ale neviem, co s tym bude...
Alebo ostane len pri fotkach a Sanosy, 9Tr-ky sa uz postupne dostanu pod autogen... Nech si svoje doziju.