Reply on: 81-71 #54469:
K2S su na tom presne tak isto, ako K2, pretoze maju presne tie iste trakcne motory. Ba dokonca mozno este o kustik horsie, lebo su o kusok tazsie. To, ze sa lisia jednotlive vozy kus od kusu, je dane jednak tym, ake vydarene trakcne motory voz ma, a jednak nastavenim vyzbroje. Viacere K2Sky maju svoje horsie trakcne vlastnosti kompenzovane nastavenim vyzbroje na vyssie prudove urovne, takze ten voz taha/brzdi lepsie, ale za cenu vyssich prudov v motoroch, co nie je vzdy pre ne prave najprospesnejsie. Ale neda sa generalizovat odlisnost medzi K2 a K2S, pretoze ta neexistuje. Existuju len odlisnosti medzi jednotlivymi konkretnymi vozmi, tak u K2, tak u K2S, a tak isto aj v porovnani K2-K2S. Rovnako najdes K2S "lepsiu" ako niektore K2, aj K2 "lepsiu" ako niektore K2S
(napr. taka 7055 hravo tromfne vela K2S-iek)
A o jedny dvere viac
tomas1
Spravili z toho už od Zlatých pieskov diaľnicu v obci, teda max. 80kmh, predbiehanie možné aj sprava. V praxi to funguje tak, že vačšina vodičov ide 130 a tí najpomalší sa akoby naschvál cpú do ľavého. Predbiehanie z rozdielom 50kmh zprava nieje podľa mňa nejak bezpečné. Neviem, čo tým sledovali ale tá diaľnica je objektívne nebezpečnejšia ako predtým. ? Toť len konštatovanie stavu, vyhláška sa tam porušuje vo veľkom, chlpatí si prídu na svoje. Priznám sa, mne sa tiež ani napriek veľkej snahe "nepodarilo" spomaliť pod 120. ?