Reply on: SZKV #53953:
Takže Pendolino má decentní funkcionalistické tvary, jo? No to snad spadnu ze židle. Doporučuji se na něco funcionalistického nejprve podívat.Balkánské je na tom úplně všechno, je to přece italské a Itálie je nefalšovaný Balkán.
fobust
To boli tramvaje ktoré vychádzali z vozov GANZ r zoku 1910 a 1913. Takže to boli zastaralé konštrukcie. "6MT" boli naproti nim oveľa modernejšie.