Reply on: petert #53915:
Tak po prvé, koľko dosiahne, nie je podstatné, podstatné je, na čo je schválená.Po druhé, "LOKO - krisa 151" ZSSK nevlastní, ani Marfa ani Calatori. A aj keby vlastnili, tak za Púchovom v smere do Bratislavy sú také návesti, že Pripravte sa na stiahnutie zberača, Stiahnite zberač a Trakčná sústava 25 kV/50 Hz. A exúperimentálne pokusy hovoria, že ani pretretie na modro nepomáha, stále na tom LOKO - krisa 151 nechce jazdiť.
Po tretie, ja viem, že ES499.0 je na 160. Aj ufo to určite vie. Ale súdruh generálny matej Matej to tvrdošijne popiera.
Ámos Keynes
Na Farskeho aj na Vavilovovej sluzi prestup k inym linkam. Alebo je podla teba logicke vytvarat jeden bezkolizny prestup aby som mohol zrusit druhy, ktorý je na hrane? Preco mas problem s tym, ze umoznis mnozstvu cestujucich pohodlnejsi prestup ako doteraz a hlavne vyriesis k spokojnosti nieco, na co sa stazovali.
Re #53852 si: Ach ta tvoja nostalgia. Uz by si konecne mal raz na 54ku zabudnut.