A este jedna:
"Diaľnica D1 Prístavný most – Viedenská cesta je dokončená. Takmer štvorkilometrový úsek diaľnice D1 v bratislavskej mestskej časti Petržalka postavil Doprastav, a.s. s polročným predstihom. Národná diaľničná spoločnosť ho odovzdá do predčasného užívania v nedeľu 4. decembra 2005."
Check here: http://www.bratislava.sk/vismo5/dokumenty2.asp?u=700000&id_org=700000&id=76110
"Diaľnica D1 Prístavný most – Viedenská cesta je dokončená. Takmer štvorkilometrový úsek diaľnice D1 v bratislavskej mestskej časti Petržalka postavil Doprastav, a.s. s polročným predstihom. Národná diaľničná spoločnosť ho odovzdá do predčasného užívania v nedeľu 4. decembra 2005."
Check here: http://www.bratislava.sk/vismo5/dokumenty2.asp?u=700000&id_org=700000&id=76110
Kami
ad 1: aky je rozdiel medzi urovnovou elektrickou a mimourovnovou? Pokial chcem aby aj tato prva etapa budovania NDS mala nejaky zmysel, MUSIM Petrzku napojit na existujucu siet. Len tak zabezpecim potencialne lepsie a rychlejsie spojenie s inymi castami mesta.
S-Bahn poznam. To ze do BA jazdia 81x z Komarna, DS, ci Zahoria neznamena, ze sa ZSSK o nieco ako S-Bahn pokusili. Je tu potencial na smeroch BA NM - BA Pet., DNV - BA NM a podobne.