Reply on: fobust #51477:
Tiez plny suhlas ako Andy. Denne nou cestujem. Rano sa hned pod mostom uplne naolni a potom na M scene to vyzerá ako v konzerve.
Každopádne by som rád vedel čo, keďže som bol na dispečerskom fóre menovaný takou formou, ako keby sa niečo stalo v súvislosti so mnou. O ničom však neviem. Prosím vysvetliť napr. na ICQ, tu na fóre to zaiste nikoho zaujímať nebude.
Bratislavsky dopravca sa uz peknych par rokov vola DPB
To len tak na okraj 
A tie preklepy tiez k tomu patria
TeBeCe
Generálna oprava motorov s pohonom na CNG - ML 637 NGS, ML 636 MG a ML 637 NGST. Predpokladané množstvo je 16 ks/rok (48 ks/zmluvné obdobie).
http://www.uvo.gov.sk/vestnik/zaznam.php?retazec=13927&rok=05