Reply on: papuca #51462:
? Zmyselnost tych prispevkov si vystihol priam dokonale, davam 100 bodov za nadhernu charakterizujucu vetu
A tie preklepy tiez k tomu patria
A tie preklepy tiez k tomu patria
... VAL má nižšiu kapacitu ako tramvaj
?
?
?
Sommelier
Ale verim, ze si sa bol pozriet na dieru na Karadzicovej ako tam mafiani buduju lepsie zajtrajsky.
Takze nato zabudnime.
Siruacia, ze pred Polusom v roku 2025 zastane vozidlo, ktore bude na svojej ceste pokracovat neviem do Senca, s kapacitou 500 osob... aj ostrovcek so zrezanymi chodnikmi o sirke 2 metre (co je aj tak nerealne) nebude postacovat na rychlu obsluhu cestujucich, vsak ze ?