Na piatich križovatkách pribudne svetelná signalizácia:
http://www.praca.sk/read.jsp?rid=7&nid=70443&cid=22&dday=30&dmonth=1&dyear=2002
A este jeden o financovani MHD:
http://www.praca.sk/read.jsp?rid=7&nid=70458&cid=22&dday=30&dmonth=1&dyear=2002
http://www.praca.sk/read.jsp?rid=7&nid=70443&cid=22&dday=30&dmonth=1&dyear=2002
A este jeden o financovani MHD:
http://www.praca.sk/read.jsp?rid=7&nid=70458&cid=22&dday=30&dmonth=1&dyear=2002
Tak sme spolocne nastupili do 207 /6274/, v tr. som od nich stal asi 2m...tak som pocul tu ich debatu, nieco o nejakom studentskom zakone a ze budu bojovat do poslednej chvile a tak
(pri vsetkej ucte k tym trolejbusom - MAJU DOKONCA VACSIU KAPACITU AKO 22tr !!! podobne to plati aj u 14Tr a 21Tr.)
Kami
Kompromis medzi 12m a 18m (solo vs klb) moze byt Solaris 15. Neviem posudit ci je vhodny technicky.
Ako pocuvam tak linka 50 by uzivila 15m vozy.
Karosa Renault Citybus je uz technicky velmi blizka Karose B961 - rozdiel je v podlahe (kto nastupi do elektricky ci I280 si moze len pochvalovat) a v cene.