Reply on: tomas1 #51436:
Ja som raz cestoval v preplnenej KRÁTKEJ 96ke. Bol to Ik415, vlkä sa tlačili ako drbnuté, pri MaxBaue som vystupoval a tak som sa narval ku dverám, snažiac sa dostať do pľúc aspoň kubík vzduchu. Akosi som si neuvedomil, že stojím blbo a dvere sa začali otvárať. Mal som v skutku výbornú obuv - sandále, takže mi tam celkom pekne pomlelo nohu. Našťastie som mal dosť odhodlania a dvere som proti smeru ich pohybu vytlačil a nohu som vybral. Divím sa, že nepuklo sklo, ako som ich tlačil, pretože na Ik4xx sa to stáve bežne....
jak som sa oprel dvere sa za jazdy otvorili a ja som ich musel az po dalsiu zastavku drzat aby nena***kali do niakeho okolostojaceho auta
Sommelier
Zamer vyflaknut niekolko miliard za elektricku do Petrzalky je opodstatneny tym, ze mesto velmi potrebuje rozvojovu zonu, ktora je ohranicena tymto koridorom. Uz pocas vystavby elektrickovej trate zacne v koridore a jeho okoli zivelna vystavba prveho aj posledneho nekontrolovana nikym. Co sa da robit ?