Reply on: NN #51190:
Na základe tvojej zvrátenej logiky "kto má tisícku na letenku, je povinný mať aj na taxík" som nezvratne dospel k presvedčeniu, že si hnusný komunistický rovnostársky závistlivý jedinec.Ešte si mi stále neodpovedal na otázku, odkiaľ že údajne tak úžasne rozumieš autám (čo si použil ako argument v úplne nesúvisiacej diskusii).
)
Spectre
Pre turistov je to ale málo použiteľné, keďže sa nepredpokladá, že bude mať turista MT so SIM kartou jedného z našich operátorov a cez roaming by to bola kapku zvrhlosť