Reply on: Malic #51048:
K Farskemu tiez iba odporucam prispevok 51021.A prave s tou oblastou do ktorej sa nevyznas mam ja problem a vymena 98 a 99 nepomoze.
Bohužiaľ, v súčasnej situácii na podobnú linku nenájdeš vozy...

a pevne dúfam, že bude po postavení tramvaje do Petržalky nadobro zrušená.
Malic
93 je podla mna v pohode, 94 ju slusne alternuje. Do 93 nastupuju prevazne ludia z Luk, ta je uz na Smolenickej slusne narvana, ostatni ale v pohode nastupia do 94 a je to.
Nemozem mat vsade expresy co nikde nestoja, skus ludom okolo ZST Petrzalka vysvetlit ze 93 co ma 4 min interval bude okolo nich len prelietat