Reply on: papuca #50600:
Pendolino sa mi nezdalo ani menej ani viac pohodlné ako bežné EC Beer, sedadlá zhruba podobné. Ale páčilo sa mi jedno sólové miesto, oproti ktorému nie je žiadna sedačka a teda nohy sa dajú vystrieť bez obmedzenia, také v obyčajnom nie je.
Emo
http://www.supermusic.sk/skupina.php?action=piesen&idpiesne=13772