Reply on: kuvik #48583:
Nebude mať mačiatko chory mozog ak poprosi suseda aby ju odviezol autom, tým nemusi skoro vstávať do školy, autobus bude o 1 cest. prázdnejší, a aj tak onedlho tu bude z toho ešte horšie šrotovisko ... ?

Ocakavane su aj fotaky, tabule "linka vzornej obsluhy" a podobne
Voz 2621 sa uz tesi (teda dufam, ze tam bude ten) 
hoppusmark
Podľa mňa je to až na nemožnosť prestupu z 95 na 12 cez weekend a zhoršenie kapacity Vajnorskej celkom dobré..