Reply on: galiyosha #48534:
chcem povedat len jedno, ze podobne ako v pripade zdvojenych nocakov do Petrzalky. Realita je takmer vzdy taka, ze do toho prveho sa vsetci narvu a ten druhy ide za nim (takmer) prazdny. Takze tak.3 minutovy interval je vazne luxusny, ale je vhodny pre kolajovu dopravu (vzhladom na to, ze vacsina europskych metropol ju ma). Lenze vzhladom na dieru akou je toto mesto a akou dierou aj bude sa na autobusovej doprave nedohadame.
Matadorke zdar.
Ocakavane su aj fotaky, tabule "linka vzornej obsluhy" a podobne
Voz 2621 sa uz tesi (teda dufam, ze tam bude ten)
marlen22
som si istá, ze VY kompetemtní túto stránku ani len neotvoríte, ale píšem VÁM aj tak. Zrušili ste plno spojov, lebo VY nemusíte každý deň cestovať do práce MHD, ani sa nezaujímate že do MHD počas dažďa prší!!! Netrápi VÁS, že spojovacie zariadenie na "harmonikách" vŕzga až strach a to už nehovorím o deravých gumených plášťoch, ktoré sú tam umiestnené!!! A to že šoféri vynechajú spoj, je pre VÁS úplne nepodstatné!!!
Už stačí, aby nám po uliciach začali behať rikše!!! ☠