Reply on: d3k0 #48537:
Nech mi niekto nehovorí, že 20-minútový interval nejakej linky sú školské spoje...
Pod nimi som si predstavoval nejaké tri odchody každú hodinu v rozpätí 20 min.
Veď tá linka má normálnu rannú a poobednú špičku...

ipo
Hej, bannery sú pekné, akurát je tam jeden preklep "s nami s v MHD nestratíte" - chýba tam a ?