A ece som zabudol. Trasy liniek najdes v sekci Zmeny MHD a v podkapitole Dlhodobe informacie. Ale ma sa to este v detailoch menit.
Viem si tam predstaviť nejaký S-bahn v intervale 10 minút, ale to je predsa niečo úplne iné ako to, čo má robiť električka...
tramvajak1
obracím se na tyto webové stránky s prosbou o pomoc. Chystám se příští týden na návštěvu Vašeho krásného hlavního města, a jako tramvajového nadšence mě zajímají především Vaše električky. Našel by se prosím na těchto stránkách dobrosrdečný zaměstnanec Dopravného podniku Bratislava, který by byl ochoten provést dva nadšence - jednoho řidiče električky z DP Praha a jednoho zaměstnance z DP Olomouc po některé z Vašich vozoven? Najde-li se někdo takový, nechť mne prosím kontaktuje na mail: tramvajak.5572@seznam.cz . Velice děkuji! ?