Reply on: 81-71 #45398:
Samozrejme, že sa mi zdá byť 50 zrelá na kĺbáky už roky rokúce, od čias pôvodnej 38, lenže faktom je, že dnes aj na kĺbových linkách jazdia pre nedostatok klobás sóla. A na klobásy je zrelá aj hromada ďalších liniek, takže si myslím, že argumentácia DPB o otočke pri Ulitníkovi je len účelová aby sa nemuselo povedať "nemáme klobásy".
Sommelier
1. no pretoze je vazne zle pustat do mesta kazdy den 1000 karos, ked by ich mohlo byt 100 a na druhu stranu v buducnosti by mohol fungovat rychlejsi system - uz dnas tie karosy smerom na Nivy viac stoja ako prepravuju, co lezie do penazi SADkam. Urcite. Preco si myslis, ze prestupit v centre je lepsie ?
2. pokial si spomenies, kolaje viedli pozdlz Karadzicovej az do ZST Filialka. Idealne spojenie.
A s tymto koridorom sa seriozne od 70 tych rokov pocitalo. Bol by uplne idealny pre polovicu Bratislavskej dopravy.