Reply on: S499.1023 #45384:
1. no pretoze je vazne zle pustat do mesta kazdy den 1000 karos, ked by ich mohlo byt 100 a na druhu stranu v buducnosti by mohol fungovat rychlejsi system - uz dnas tie karosy smerom na Nivy viac stoja ako prepravuju, co lezie do penazi SADkam. Urcite. Preco si myslis, ze prestupit v centre je lepsie ?
2. pokial si spomenies, kolaje viedli pozdlz Karadzicovej az do ZST Filialka. Idealne spojenie.
A s tymto koridorom sa seriozne od 70 tych rokov pocitalo. Bol by uplne idealny pre polovicu Bratislavskej dopravy.
S499.1023
1) Prečo by malo byť racionálne prestupovať pred centrom? Nejako mi chýbajú argumenty. Ešte k Tvojej minulej odpovedi - ako mmá tranzitným vlakom cestovať občan obce, kde žeelzničné spojenie nie je?
2) Nive NEBOLI NIKDY plánované ako kolajovo zeleznicny uzol tranzitnej kolajovej dopravy tohto mesta, neviem, kde si na to prišiel. Si uvedom, ako vyzerala a vyzerá žeelzničná koľajová sieť BA.