Reply on: Andy #45254:
No ved hej, len si vyrataj, kolko ludí dojde o dobrý spoj a o aké percento sa zvýši počet cestujucich IAD.
Ak je to tak, som tomu rád, veď ma poznáš aký som.
tie peniaze, ktore by DPB stala linka zvazajuca cele slovensko k polusu sa daju vyuzit lepsie pre obyvatelov BA....
frenky
Takych kratkych vzdialenosti je v BA viac, nema zmysel sa tu dohadovat, ktora je kratsia. ☺
Ale keby sa dakto nahodou v lete nudil, moze to kludne zmerat a poskytnut oficialne vysledky merani. ?