Reply on: fobust #45228:
mna určite nikto, ale neviem čo mudruje laminátka, že mal ist na hl stanicu ked chcel ist do Polusu. To by sa iba zbytočne zase vracal, ovšem ak vieš kde je Polus a kde Hl. stanica...Citát z jeho príspevku: "Niečo Ti bránilo dôjsť vlakom na hlavnú stanicu a odtiaľ sa odobrať do Polusu električkou č. 2, do Ružinova električkou č. 8 či autobusmi 61 a 74?"
tomas1
Väčšina obyvateľov Slovenska(KE, BB, TO, ZA,...) vystúpi vo Vinohradoch z rýchlika, a čo im MHD BA ponúka? Električky na 2 smery a nejaké expresbusy, ale len v špičke. Ako sa dostane do Polusu, Ružinova,... Možnosti prestupu sú na tieto smery nevýhodné, musí si nadchádzať do centra. Všade v mestách vyspelého sveta existujú uzly väčšinou pri staniciach ako sú Vinohrady.
Mne sa zdá, že nedostatok peňazí na MHD sa v SR rieši tak, že sa spraví CP ktorý vyhovuje čo najmenej ľuďom a potom sa môžu znížiť výkony?(ľudia z TT vedia o čom píšem, tu sa rušia prednostne najvyťaženejšie linky).