Reply on: Sommelier #45173:
Ešte trocha doplním - keĎ budem robiť dopravu DO MESTA a Z MESTA už nie, začnú sa mi v bani hromadiť baníci, eh, čo to trepem, v meste dedinčania (J. Cimrman). To plánuješ riešiť budovaním novej Petržalky a heslom "Co město jednou schvátí to už nikdy nenavrátí" (J. Lada, O osvobozeném princi)?A taktiež by Ti určite poďakovali tranzitní cestujúci, leby miesto prestupu z jedného autobusu na druhý museli absolvovať cestu spôsobom SADbus-BEÚSbus-ÚNS (nie Ústredná Nákladná Stanica ale Úžasný Nosný Systém)-trombelus-SADbus.
Peon
ZAUJÍMAVÉ MIESTA, KDE PREMÁVA MHD
a; LINKA č. 41
- konečná "Šafranová" - je to tak nad mestom, celkom pekná oblasť podľa mňa. Som zvedavý, kade sa bude jazdiť ku Kalvárii
b; LINKA č. 51
- konečná "Lopenícka" - celkom zaujímavé jak sa tam bus "šplhá" po mačacích hlavách popri vinohradoch. Zaujímavé, že tam premáva len cez pracovné dni, veď tam sú aj obytné domy a záhradky...
NAJKRATŠIA VZDIALENOSŤ MEDZI ZASTÁVKAMI MHD
- Myslím, že vyhráva linka č. 63 medzi zastávkami "Avion Hypernova" a "Avion Shopping Park" konečná.
- Na druhom mieste je asi linka č. 61 medzi zastávkami "Letisko" a "Letisko - terminál".
PS: Neviete, kedy začal chátrať kaštieľ v lokalite Lieskovec (za konečnou pri ceste)? Sú z neho len zvyšky. Pôvodne vraj stál uprostred arcibiskupského parku. Myslíte, že to miestni obyvatelia to tam donivočili?