Reply on: d3k0 #43973:
veď už teraz ju mali len vyvolení... No a teraz už majú smolu všetci... ?
WAPisti maju par dni smolu, aspon tu nikto nebude robit bordel, lebo po tom, co som tu videl pred par tyzdnami som mal chut zrusit diskusiu wape uplne...
?
LUK
Jedna zásadná technická vec - čo je s WAPom??? Prečo nejde pridať príspevok??? To akože wapisti máte smolu alebo ako???