Reply on: Mikimaus #43967:
To je mazanie okolkov. Okrem toho typickeho sycania mozes pocut aj kompresor, ako tlaci vzduch. Nakolko je piestovy, vydava rusivy drnciaci zvuk. Neviem o tom ze aj K2S by to mali, o T6A5 a inych (napr. T3P) to uz viem.
?
d3k0
Co sa tyka skratenych mailov, povodne boli robene len pre SMS notifikaciu. Mozno sa k tomu este vratim, ale tak skoro to este nebude, kedze su tu dolezitejsie veci na praci