Reply on: Mikimaus #43967:
To je mazanie okolkov. Okrem toho typickeho sycania mozes pocut aj kompresor, ako tlaci vzduch. Nakolko je piestovy, vydava rusivy drnciaci zvuk. Neviem o tom ze aj K2S by to mali, o T6A5 a inych (napr. T3P) to uz viem.
?
fobust
Elektricka nie je vlak, vlakom nikdy nebola, nie je a nebude. Preco by sa tomu potom vravelo inak? To by sme tu mohli mat vlaky a o slove elektricka by nik netusil.